Predstavujeme Pro Play !

Warcraft 3 Orc

Otvárame naše webové brány ! Pripravili sme pre vás jednoduchý blog, ktorým sa budeme prezentovať až do otvorenia spustenia plného webu !

Áno, tento web nie je plnou verziou toho čo chystáme. No dovoľte mi najskôr vám predstaviť projekt ako taký. Projekt Pro Play je venovaný všetkým hráčom, ktorý majú súťaživého ducha. V prvej fáze projektu sa budeme venovať hre Warcraft 3: Reforged a do budúcnosti prídu určite aj ďalšie hry.

Keďže Warcraft 3: Reforged ešte doteraz nebol vydaný, tak na našom webe budeme momentálne zverejňovať hlavne články k tejto hre. Po vydaní hry sa pustíme cestou, ktorú sme si stanovili. Tou je prioritne sa venovať organizovaniu turnajových a iných online súťaží. Toto bude zároveň 2 hlavné činnosti, ktoré u nás na tomto webe nájdete.

Ako som už spomínal vyššie, toto je iba dočasná verzia webu, pripravujeme web s mnohými skvelými funkciami. Príprava takéhoto zložitého webu si avšak žiada mnoho venovaného času, trpezlivostí, financií a znalostí. Preto je predpokladané otvorenie plného webu v roku 2020, budeme vás včas informovať :).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *