Ako dopadla prvá Pro Play Game ?

Prvý organizovaný event projektu Pro Play dopadol na výbornú. Dorazili 4ja hráči, hrali sa 3 hry a určite sa všetci perfektne zabavili. Prvá hráči, ktorý symbolicky otvorili náš projekt boli: SupakD, misa, KiritoSenpai a PaKe. Prečítajte si kto dorazil a ako dopadli všetky 3 hry. V článku nájdete tiež dátum ďalšej hry !

V takomto zložení sme odštartovali Pro Play Eventy !

Prvá hra

Ako už bolo dopredu v udalosti avizované, hrala sa mapa Hurricane Isle, ktorá je pre 8 hráčov. Hrali sme FFA mód. Keďže dorazili štyria hráči, rozhodli sme sa 2 sloty doplniť AI s normálnou obtiažnosťou. Táto mapa aj pre jej veľkosť aj pre náročnosť trvala jednoznačne najdlhšie, hrala sa niečo cez 50 minút. Vyhral ju KiritoSenpai.

Hurricane Isle (8)
Mapu Hurricane Isle (8) vyhral KiritoSenpai

Druhá hra

Mapu sme zvolili už podstatne menšiu a presne pre 4 hráčov. Hrala sa mapa Brutal Winter a opäť mód FFA. Napriek tomu, že to vyzeralo pre hráča misa veľmi sľubne, nakoniec strhol výhru na svoju stranu SupakD a mohli sme pokračovať do poslednej tretej hry.

Mapa - Brutal Winter (4)
Mapu Brutal Winter (4) vyhral SupakD

Tretia hra

Boli sme v diablovom kotli (mapa Devil’s Cauldron). Tuto sme už zvolili iný mód, hrali sme tímovo 2vs2. Prvý tím bol KiritoSenpai a PaKe a druhý tím bol misa a SupakD. Po niekoľko akčných útokov od tímu so SupakomD a misou nakoniec vyhral tím KiritoSenpai a PaKe.

Mapa - Devil's Cauldron (4)
Mapu Devil’s Cauldron (4) vyhral tím KiritoSenpai a PaKe

Kedy bude ďalšia hra ?

Ďalšia hra je naplánovaná na nedeľu 8. 5. Sledujte náš Facebook a včas dáme vedieť presný čas a budete sa môcť prihlásiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *