Aká bola druhá Pro Play Game ?

V druhom pokračovaní Pro Play Game sme si symbolicky zahrali 2 hry. Na každú hru dorazilo od nás 5 hráčov a 1 hráča sme pribalili z public, aby nás bolo do páru. Z toho boli 3 hráči, ktorý sa zúčastnili aj prvej hry (PaKe, misa, SupakD). A ako dopadli obe hry a kedy sa môžte tešiť na tretiu Pro Play Game sa dočítate v článku.

Prvá hra

V prvej hre sa hrala mapa, ktorá bola dopredu ohlásená – Deadlock (8). Na tejto mape sa hral FFA mód. Po 50 minútach boja ju vyhral hráč PaKe. Našim hráčom robil veľký problém hráč Kiso, ktorý prišiel z publicku a mal hru dobre rozbehnutú, avšak na záver nezvládol početné útoky.

Druhá hra

Druhú hru sme zvolili tímovú, mapa bola trochu netradičná Enakro’s Way. Hrali sme v dvoch tímoch 3vs3. Prvý tím pozostával z hráčov Jirkas, SupakD a misa. Druhý tím bol PaKe, Werlin a Madness (hráč z public). Hra mala rýchly priebeh, už od začiatku boli menšie bitky, nakoniec v tej najdôležitejšej vyhral tím 2 (PaKe, Werlin, Madnes). Osvedčila sa Vampiric Aura u Dread Lorda, ktorú ja osobne považujem za najväčší prínos v poslednej bitke.

Pro Play Game #3

A kedy sa môžete tešiť na už tretiu Pro Play Game ? Pokračujeme v nedeľu 15. 9., tento krát od 19:00 !

Prísť môže každý, stačí potvrdiť účasť v našej FB skupine a včas sa prihlásiť do hry, ktorá bude mať názov Pro Play. Ideálne ešte dorazte pred hrou na náš Discord !

Gnoll Wood (6)
S mapou Gnoll Wood (6) budeme štartovať Pro Play Game #3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *