Ďalšia Pro Play Game netradične v stredu a v nedeľu Angel Arena

Máme za sebou v poradí už štvrtú Pro Play Game. Celkovo dorazilo 6 hráčov a odohrali sme spolu 3 hry. Čo je ale dôležitejšie je to, že najbližší týždeň sme sa rozhodli trochu pozmeniť náš zaužívaný program. Nie každému vyhovuje termín hier v nedeľu podvečer/ večer a preto bude tento týždeň tradičná Pro Play Game už v stredu ! Veľkým lákadlom prísť si zahrať v stredu by mohli byť mapy, ktoré máme pre vás pripravené.

Turtle Rock (4)
V stredu sa môžete tešiť napríklad na Turtle Rock (4)

V prípade, že dorazia 4 hráči, tak sa bude hrať obľúbená Turtle Rock (4). Ak dorazí 6 hráčov, tak si zahráme taktiež veľmi obľúbenú mapu Gnoll Wood (6).

Hra začne v stredu 25. 9. od 20:00 večer. Prihlásiť sa môžte na našej FB udalosti a potom už len stačí doraziť na náš Discord a do hry na battle.nete, ktorá bude založená s názvom Pro Play.

V nedeľu Angel Arena

Veľa z vás nám písalo, že by ste si radi zahrali aj custom hry. Preto pre vás Honza pripraví v nedeľu 29. 9. Angel Arenu v3.3. Pre rýchlejšie načítanie hry odporúčame si stiahnúť Angel Arenu z tohto odkazu a následne nakopírovať do tvojej zložky Maps vo Warcraft zložke.

Pre Angel Arenu vytvoríme na našom Facebooku udalosť v stredu večer, kde sa budete môcť prihlásiť a kde sa dozviete bližšie info.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *