O projekte

Projekt Pro Play je herný projekt pre hráčov so súťaživým charakterom. Prioritou projektu je organizácia turnajových a iných súťaží z prostredia online hier a vytvoriť hráčom priateľské prostredie pre strávenie ich voľného času. Ďalším cieľom projektu je priniesť hráčom články a novinky z ich obľúbených hier.

Súčasnosť a budúcnosť projektu

V súčasnosti je projekt stále vo výstavbe. Pro Play sa v súčasnosti venuje iba 1 hre a tou je Warcraft 3: Reforged, ktorý ešte stále nie je publikovaný. Do budúcnosti si kladieme za cieľ rozšíriť projekt na viacero hier. Tento blog, ktorý tu vidíte je len akousi prípravou pred plným webom. Cieľ tohto blogu je získanie si malej ale pevnej skupiny stálych užívateľov. Plánované otvorenie plného webu je naplánované na rok 2020. Bližší termín otvorenia plného webu zverejníme včas :).

Pridaj sa k nám do Pro Play tímu

Hľadáme do nášho tímu ľudí na akékoľvek pozície. Chceš písať články, chceš organizovať turnaje, či chceš byť pri moderovaní webu a našich sociálných skupín na Discorde alebo Battle.nete alebo chceš u nás pracovať na čomkoľvek inom čo ťa len napadne ? Podmienky nemáme žiadne, stačí, keď nám napíšeš.

Určite oceníš spoločné tímové akcie, spoznáš skvelú partiu ľudí, ktorý trávia svoj voľný čas efektívne a zmysluplne. Veľa sa toho budeš môcť z oblasti webov a organizácie. Keď budeš dobrý, tak sa pre teba nájde aj niečo viac :).

Kontakt

Kontaktovať nás môžeš 2 spôsobmi, prvým spôsobom je mail:

pake@proplay.sk

Alebo si nás môžeš nájsť ktoréhokoľvek administrátora na našich skupinách.

Discord skupina
Battle.net skupina